Przyprawy GALEO - Sposób na udane grillowanie

Sobota, 28. Maj 2011 19:08

Fot: sxc.huZ myślą o sezonie grillowym GALEO przygotowało specjalną ofertę produktów „Więcej w tej samej cenie”. Za powiększone opakowania aromatycznych przypraw GALEO zapłacimy wiec tylko 1,10 zł!Najpopularniejsze mieszanki przyprawowe dedykowane konkretnym potrawom z grilla: Przyprawa do karkówki, Przyprawa do szaszłyków, Przyprawa do żeberek, Grill klasyczny oraz Grill ognisty dostępne są w promocyjnych opakowaniach „+25%” gratis a ich cena pozostanie bez zmian.

Aromatyczne mieszanki do potraw grillowych
Obowiązkowym punktem każdego grillowania jest soczyste i aromatyczne mięso z rusztu. Karkówka, żeberka lub pieczony stek – każde z tych dań ma swoich zagorzałych zwolenników. Mieszanki GALEO dedykowane tym potrawom mogą służyć zarówno jako kluczowy składnik marynaty lub bezpośredni dodatek do mięsa.

Przyprawa do karkówki 25g
Rozmaryn, jałowiec, liście laurowe i goździki, a przede wszystkim papryka i czosnek, sprawiają, że ta mieszanka w idealny sposób podkreśla smak schabu karkowego.
Sugerowana cena na półce – 1,10 zł
Przyprawa do żeberek 25 g
Doskonały smak żeberek z grilla można uzyskać korzystając z tej mieszanki, której głównymi składnikami są aromatyczny czosnek, słodka papryka, imbir, gorczyca oraz ziele angielskie i czarny pieprz.
Sugerowana cena na półce – 1,10 zł

W grillowym menu nie może zabraknąć szaszłyków. Pomysłów na ich przygotowanie jest mnóstwo, niezależnie jednak od przepisu, podstawą udanych i smacznych szaszłyków jest wybór odpowiedniej mieszanki przyprawowej. Warto wiec sięgnąć po Przyprawę do szaszłyków GALEO – aromatyczną kompozycje doskonałych ziół i przypraw.

Przyprawa do szaszłyków 25g
O uniwersalnym charakterze tej przyprawy, pasującej zarówno do mięsa, jak i warzywnych dodatków, decydują czosnek, marchew, gorczyca, chili, kolendra, pieprz czarny i jałowiec. Mięso i warzywa można posypać przyprawą przed pieczeniem lub zamarynować w przyprawie połączonej z olejem,
Sugerowana cena na półce – 1, 10 zł


Grillować można praktycznie wszystko: różne gatunki mięs, ryby, warzywa, owoce. By potrawy zyskały odpowiedni smak i aromat warto doprawić je specjalnie skomponowanymi uniwersalnymi mieszankami do potraw z rusztu. GALEO proponuje Przyprawę do grilla Klasyczna oraz Przyprawę do grilla Ognistą - wygodne bazy dla przygotowywania grillowanych potraw o klasycznie korzennym jak i soczyście pikantnym smaku.

Przyprawa do grilla klasyczna 25g
Doskonały smak tej mieszanki przyprawowej to efekt odpowiednio dobranej kompozycji czosnku, gorczycy, majeranku, pieprzu, cynamonu, kminku, goździków oraz liści laurowych.
Sugerowana cena na półce – 1,10 zł
Przyprawa do grilla ognista 25g
O pikantnym charakterze tej mieszanki decydują gorczyca, chilli, czarny pieprz i cząber. Natomiast kolendra, rozmaryn i ziele angielskie nadają tej przyprawie uniwersalnego akcentu.
Sugerowana cena na półce – 1,10 zł

www.galeo.pl

źródło:KAMIS S.A.